Vysoký stožiar 800W LED Stadium povodňových svetla Vonkajší futbalové ihrisko

Vysoký stožiar 800W LED Stadium povodňových svetla Vonkajší futbalové ihrisko

Vysoký stožiar 800W LED Stadium povodňových svetla Vonkajší futbalové ihrisko Q1. Čo dodacia lehota? A:sample potrebuje 3-5 dní, masová výroba čas potrebuje 1-2 týždne pre množstvo objednávky viac ako Q2. Ako sa vám odoslať tovar a ako dlho trvá, než dorazí? A: ukážky prepravovaný spoločnosťou DHL, UPS, FedEx alebo TNT. To zvyčajne trvá 7 dní prísť. Masové množstvo v leteckej a námornej príbrežnej dopravy. Q3. Je to OK tlačiť moje logo na led svetelný produkt? Odpoveď: Áno. Prosím informujte nás formálne pred našej produkcie a potvrďte design po prvé na základe našej vzorky. O4: Ako sa vysporiadať s chybné? Po prvé, naše výrobky sú vyrábané v systéme prísnej kontrole kvality a chybné sadzba bude menej ako 0,2%. Po druhé, počas záručnej doby, pošleme zadarmo materiál s nový poriadok pre malé množstvo. Chybné šarže výrobkov, budeme opraviť a poslať ich na vás alebo môžeme diskutovať riešenia vrátane opätovného volania podľa reálnej situácie.

Podrobnosti o produkte

Vysoký stožiar 800W LED Stadium povodňových svetla Vonkajší futbalové ihrisko


Q1. Čo dodacia lehota?

A:sample potrebuje 3-5 dní, masová výroba čas potrebuje 1-2 týždne pre množstvo objednávky viac ako

Q2. Ako sa vám odoslať tovar a ako dlho trvá, než dorazí?

A: ukážky prepravovaný spoločnosťou DHL, UPS, FedEx alebo TNT. To zvyčajne trvá 7 dní prísť. Masové množstvo v leteckej a námornej príbrežnej dopravy.

Q3. Je to OK tlačiť moje logo na led svetelný produkt?

Odpoveď: Áno. Prosím informujte nás formálne pred našej produkcie a potvrďte design po prvé na základe našej vzorky.

O4: Ako sa vysporiadať s chybné?

Po prvé, naše výrobky sú vyrábané v systéme prísnej kontrole kvality a chybné sadzba bude menej ako 0,2%.
Po druhé, počas záručnej doby, pošleme zadarmo materiál s nový poriadok pre malé množstvo. Chybné šarže výrobkov, budeme opraviť a poslať ich na vás alebo môžeme diskutovať riešenia vrátane opätovného volania podľa reálnej situácie.


High Mast 800W LED Flood LightsStadium Flood LightsHigh Mast 800W LED LED Stadium Flood LightsLED Stadium Flood Lights Outdoor


Dvojica:Epistar LED Floodlight 200W IP65 Vodotesný Ďalšie:Venkovní LED Floodlight 50Watts LED protisvetla IP65

Vyšetrovanie