Bristol Airport znižuje spotrebu energie a prevádzkové náklady s nové osvetlenie LED Zástera

- Jul 23, 2018-

Bristol Airport znižuje spotrebu energie a prevádzkové náklady s nové osvetlenie LED Zástera

Bristol Airport otvorila v roku 1930 v jeho pôvodné miesto v Whitchurch Bristol a presídlil do miesta, bývalý RAF airfield v roku 1957. Dnes je to deviaty najrušnejšie letisko v Spojenom kráľovstve, poskytuje služby pre viac než 8,1 milióna pasažierov v roku 2017 sám.

QQ图片20180617173054.png

S okom na energetickú efektívnosť a prevádzkové náklady, vlastníctvo hotela Bristol určuje, že nastal čas nahradiť svoje existujúce HID Zástera osvetlenie s LED systém. Po skúmaní rôznych možností od rôznych výrobcov, sa rozhodli s Siosun partnerom a majú svoju totálnu kontrolu svetlo — MX pre LED systém nainštalovaný. Hlavné výhody riešenia zahrnuté:

bristol4-462x300.jpg

Retrofit riešenie – factory zamerané, káblové, a otestujte možné dovybaviť na letisko existujúce stĺpy pre jednoduchú inštaláciu.

Energeticky efektívne – nové LED osvetlenie v mieste, spotreba energie pri Bristol Airport sa zníži o 45 percent v porovnaní s predchádzajúcim halogenidové zariadenia.

Nulová údržba – Siosun dlhodobú záruku diely a prácu znamená letisko vlastníctva nebudete musieť zvládnuť akúkoľvek údržbu svetiel alebo zaplatiť, na 10 rokov.

Zlepšuje viditeľnosť – vlastné optiky a patentovaný odlesky kontrolu dodať oveľa väčšie svetlo jednotnosť v celej oblasti gate uvedenie high-kvalitné svetlo len v prípade potreby.

Celkové osvetlenie – systém pôsobivé cut-off zachováva tma okolo letiska a nevytvára odlesky, ktoré by mohli ovplyvniť pilotov a riadiacich letovej prevádzky.

Úspory energie a zamietnutých údržby, Bristol Airport uvedomia 10-ročné úspory viac ako $397,000.


Dvojica:Ako si vybrať vonkajšie osvetlenie Ďalšie:Kansas City Royals Kauffman Stadium