Ako si vybrať vonkajšie osvetlenie

- Jul 13, 2019-

Pri výbere vonkajšieho osvetlenia je veľa výrobcov, ktorí si vyberajú svetlomety. Takéto svetlomety majú určité výhody. Sú dostatočne jasné, aby boli vodotesné a prachotesné. Aké sú výhody použitia svetlometov? Changyuan Lighting Xiaobian vám poskytne krátky úvod.

u=1791995400,1767291759&fm=173&app=49&f=JPEG

Svetlomet je bodové svetlo, ktorého uhol osvetlenia je možné nastaviť podľa LED svetlometu, takže je počas používania flexibilnejší. V prípade všeobecného svetlometu bude mať stupnicu s uhlovým nastavením. Toto je možné nastaviť podľa mierky, ktorá bude presnejšia. V prípade svetlometu LED je jeho celková veľkosť relatívne malá a v rozsahu použitia sa tiež široko používa. Pri použití LED svetlometov je efekt rozptylu tepla lepší a nebude sa používať príliš dlho. Je horúco, takže to bude trvať dlho. V porovnaní s inými svietidlami nie je možné používať rôzne regulátory kvôli dobe používania svetlometov. V priebehu použitia môže realizovať rad špeciálnych osvetľovacích efektov, čo je dekoratívny efekt, ktorý sa nedá dosiahnuť pomocou bežných žiaroviek. Je to viac podobné reflektoru. Má funkciu bodového osvetlenia, takže v prípade svetlometov je osvetlené svetlo lepšie, farba svetla je jasná a svetlo nie je do očí bijúce. Naopak, jeho svetlo je mäkšie, nielen na použitie vonku, ale aj na osvetlenie domácnosti. Môže sa tiež použiť.

u=927195953,2023206157&fm=173&app=49&f=JPEG

U LED svetlometov je šetrný k životnému prostrediu a svetelný efekt je tiež veľmi dobrý. Je široko používaný a má dlhú životnosť. Preto je rozumné, aby ľudia používali svetlomety LED. , Výber kvalitného produktu LED s povodňovým svetlom má určité výhody, preto je veľmi dôležité zvoliť si spoľahlivého výrobcu. Hebei Changyuan profesionálny stredobodom výskumu a vývoja, výroby a predaja integrovaných výrobcov, svetlometov v mnohých oblastiach, sa teraz uplatňuje, v budúcnosti sa bude uplatňovať v širšej oblasti a bude pokračovať v pokroku v oblasti technológií, neustále inovovať a modernizovať.

Dvojica:nie Ďalšie:Bristol Airport znižuje spotrebu energie a prevádzkové náklady s nové osvetlenie LED Zástera