Hovoríme o koncepcii dizajnu vonkajšieho osvetlenia

- Jul 15, 2019-

Dizajn vonkajšieho osvetlenia je určený predovšetkým na navrhovanie vonkajšieho nástenného osvetlenia budov, mestského integrovaného krajinného osvetlenia a plánovania mestského osvetlenia. Koncepcia návrhu spočíva v použití najlepšej metódy návrhu a najúspornejšej metódy návrhu, aby sa zákazníkom poskytli najvhodnejšie metódy a koncepcie osvetlenia a aby sa realizácia situácie v reálnom živote uskutočnila s najúspornejším režimom.

005EiTPagy1g4p1muhy0nj30iw0bon5u

Dizajn vonkajšieho osvetlenia má predovšetkým vytvárať veľké osvetľovacie prostredie a osvetlenie krajiny. Rôzne architektonické štýly a krajinné body budú mať rôzne metódy navrhovania. V porovnaní s interiérom sú techniky vonkajšieho osvetlenia drsnejšie a nemusia sa starať o každý bod osvetlenia. Uhol, ale množstvo inžinierstva je pomerne veľké. Zhongyi Guangying poskytuje nielen osvetľovacie služby Wenchuang, ale má tiež dlhoročné skúsenosti s projektmi osvetlenia.

S rozvojom vedy, vývojom nových zdrojov svetla, ako sú žiarivky, energeticky úsporné žiarivky a LED diódy, sa lampy posunuli smerom k energeticky úspornejším a ekologickejším spôsobom ochrany životného prostredia. Dizajnéri do toho samozrejme vynaložili veľké úsilie. Zhongyi Guangying pripomína používateľom, že pri navrhovaní svojich možností by mali venovať pozornosť výberu podľa návrhu budovy. Musia si tiež vybrať z psychologickej vytrvalosti miestnych ľudí a začať od dopytu. Je možné zvoliť iba komplexné zváženie. Typ prispôsobenej žiarovky. Takto môže vykazovať dobrý estetický vzhľad a môže mať dobrý dekoratívny účinok.


Dvojica:nie Ďalšie:Čo je štandard Ik pre interiérové žiarovky?