500W viedol uhol lúča svetla 9 stupeň High Bay

500W viedol uhol lúča svetla 9 stupeň High Bay

Nachádza v prosperujúce mesto, Dongguan, Siosun osvetľovacia technika je známy ako jeden z vedúcich výrobcov a dodávateľov 500w široko používané priemyselné osvetlenie led vysoká bay. Naše továrne majú veľké množstvo 500w široko používaný priemyselné led vysoká bay svetlo so CreeXHP50 led čip a Meanwell napájanie ovládača na sklade teraz. Vitajte na veľkoobchodné vysoko kvalitné a konkurencieschopné ceny LED svetlá, ktoré sú vyrobené v Číne od nás.

Podrobnosti o produkte

500W viedol uhol lúča svetla 9 stupeň High Bay


LED vysoká bay lampy od Siosun osvetlenie sú najlepšou alternatívou pre plyn vypúšťanie a halogénové svetlá. Príkon LED vysoká bay svetiel z Siosun osvetlenie je 50% až 85% nižšia a nedostane horúce. Výhodou tejto lampy je, že môžu byť prevádzkované deň a noc bez toho, aby žiadne teplo, takže je oveľa menšie nebezpečenstvo požiaru ako lampy môže dosiahnuť teplotu na 100 stupňov. Tento LED vysoká bay je vodeodolný (IP67) a tak dobré pre vonkajšie použitie. Tam sú traky namontované tak, že LED lampa vysoká Bay je jednoduchá montáž pomocou 4 skrutiek. LED vysoká bay lampa z Siosun osvetlenie má 110 lumenov na watt výstup. Lampa má účinník 0,97.

500w led high bay light500w high bay lightled high bay light 9 degree500w led high bay lightSiosun Lighting

Dvojica:Sklad osvetlenie 200W LED High Bay osvetlenie cena Ďalšie:Golfové ihrisko osvetlenie 100 w Led High Bay Light CRI70

Vyšetrovanie